Nimi

    Amet

    E-post

    Telefon

    Pille Lille  direktor direktor [at] kabala.edu.ee 4892447; 55592975
    Tiia Sõber  majandusjuhataja tiia.sober [at] kabala.edu.ee  
    Katrin Puusepp  sekretär kool [at] kabala.edu.ee 4892447
     

    Kabala lasteaia rühm JÕMMU

    4892446
    Helen Siniallik  lasteaiaõpetaja helen.siniallik [at] gmail.com  
    Marge Oruväli  lasteaiaõpetaja assistent    
     

    Kabala lasteaia rühm LEPATRIINU

    4892446

    Ootame meie perre!

     lasteaiaõpetaja    
    Siiri Johannson  lasteaiaõpetaja assistent    
         

    Lipa lasteaia rühm LUSTILAPS

    4864475
    Ly Vaikmets-Vain  lasteaiaõpetaja    
    Tiina Viin  lasteaiaõpetaja tiina.viin [at] mail.ee  
    Eha Pärdi  liikumisõpetaja    
     

    Purku lasteaia rühm MUUMI

      4863283

    Ootame meie perre!

     lasteaiaõpetaja    
    Marge Bogdanov  lasteaiaõpetaja assistent    
           
    Kaia Karlep  eripedagoog lasteaias kaiakarlep [at] gmail.com  
     

    Põhikooli õpetajad

    Indrek Huopolainen  inimeseõpetus, kehaline kasvatus indrek.huopolainen [at] gmail.com  
    Taimi Kingisepp  ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp [at] gmail.com  
    Aimi Allikmäe  klassiõpetaja, 1. klassi juhataja aimi.all [at] mail.ee  
    Luule Nikopensius  keemia    
    Salle Nurmeta  inglise keel, karjääriõpetus, karjäärikoordinaator.  9. klassi juhataja sallenurmeta1 [at] gmail.com  
    Hele Ojamaa  klassiõpetaja, 2. klassi juhataja e59 [at] hot.ee  
    Koidu Pettai  vene keel, eesti keel, 5-6. ja 8. klassi juhataja koidu52 [at] hot.ee  
    Anu Siniroht  muusika, loodusõpetus, 4. klassi juhataja anusiniroht [at] gmail.com  
    Signe Talisoo  eesti keel, raamatukogu signe.talisoo [at] gmail.com 4892445
    Ülli Toomemäe  bioloogia, geograafia yllitoom [at] gmail.com  
    Piret Urtson  õppealajuhataja, matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson [at] kabala.edu.ee 4892448
    Anu Vendelin  klassiõpetaja, 3. ja 7. klassi juhataja anu.vendelin [at] mail.ee  
    Jaanika Voomets  matemaatika, füüsika jaanika.voomets [at] kabala.edu.ee  

    Ootame meie perre!

     töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja