Huvitegevus

Huviringid ja huvitegevus


2021/2022 õppeaasta

Huviringide tunniplaan

Rapla valla huviregistrer

Lapsevanema kinnitus lapse huviringis osalemisest

Käesoleval õppeaastal toimuvad meie koolis järgmised huviringid:

HUVIRING
JUHENDAJA/kontakt
Keraamika
Anu Vendelin
Loodusring
Ülli Toomemäe
Mudilaskoor
Anu Siniroht
Parkour
Märt Madison
Robootika
Jaanika Voomets
Rahvatants 1.-4. klassile
Eva Adang
Ukulele 2.-3. ja 5.-8. klassile
Anu Siniroht
Inglise keel 2.-4. klassile (vähese osalejate arvu tõttu ajutiselt ei toimu) Salle Nurmeta
Jalgpall poistele ja tüdrukutele (ajutiselt ei toimu ringijuhendaja puudumise tõttu)  -

Ühisürituste plaan

Lähiajal toimuvad sündmused:

Kuupäev  Tegevus  Osalejad  Vastutav(ad)
27.-29.10 Rakett69 ja Ahhaa õpihuvi laager 3.-7. klass Kristiine Vahtramäe
27.10-01.11 Karjäärijuttude võistlus 3.-7. klass Karjäärikoordinaator, klassijuhatajad
08.-12.11 Algklasside poiste nädal 1.-4.kl Klassiõpetajad
09.11. Tõhusa õppimise töötuba kl 12:30-14:00 6.-9. kl 6.-9. kl aineõpetajad, huvijuht
09.11. Teadusetendus kl 14:15-15:00 1.-9. kl ja õpetajad 5.-9. kl, kõik õpetajad, huvijuht
12.11. Isadepäev-perepäev – Isad tundidesse kõik Kõik õpetajad
  Klassidevaheline rahvastepallivõistlus 1.-9.kl Kehalise kasvatuse õpetaja
17.11. Õppekäik Kurgjale „Talulapse tegemised“ 1.kl lasteaia vanem rühm
+ 8.klass
Lasteaiaõpetajad, A.Vendelin, A.Siniroht, K.Pettai – KIKi projekt
17.11. Särghauale „Fosiilid ja elu Maal“ 4.-6.kl Klassijuhatajad - KIKi projekt
19.11 Töövarjupäev 9. klass Karjäärikoordinaator, klassijuhataja
24.11. Kodanikupäeva tähistamine. 1.-9.klass Ajalooõpetaja
26.11. Mardi- ja kadripäeva tähistamine 1.-4.klass ÕE, huvijuht
29.11. I advent. Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine kõik ÕE, huvijuht, muusikaõpetaja

2021/2022 õppeaasta

Huviringide tunniplaan

Rapla valla huviregistrer

Lapsevanema kinnitus lapse huviringis osalemisest

Käesoleval õppeaastal toimuvad meie koolis järgmised huviringid:

Ühisürituste plaan

Lähiajal toimuvad sündmused:

Kuupäev  Tegevus  Osalejad  Vastutav(ad)
27.-29.10 Rakett69 ja Ahhaa õpihuvi laager 3.-7. klass Kristiine Vahtramäe
27.10-01.11 Karjäärijuttude võistlus 3.-7. klass Karjäärikoordinaator, klassijuhatajad
08.-12.11 Algklasside poiste nädal 1.-4.kl Klassiõpetajad
09.11. Tõhusa õppimise töötuba kl 12:30-14:00 6.-9. kl 6.-9. kl aineõpetajad, huvijuht
09.11. Teadusetendus kl 14:15-15:00 1.-9. kl ja õpetajad 5.-9. kl, kõik õpetajad, huvijuht
12.11. Isadepäev-perepäev – Isad tundidesse kõik Kõik õpetajad
  Klassidevaheline rahvastepallivõistlus 1.-9.kl Kehalise kasvatuse õpetaja
17.11. Õppekäik Kurgjale „Talulapse tegemised“ 1.kl lasteaia vanem rühm
+ 8.klass
Lasteaiaõpetajad, A.Vendelin, A.Siniroht, K.Pettai – KIKi projekt
17.11. Särghauale „Fosiilid ja elu Maal“ 4.-6.kl Klassijuhatajad - KIKi projekt
19.11 Töövarjupäev 9. klass Karjäärikoordinaator, klassijuhataja
24.11. Kodanikupäeva tähistamine. 1.-9.klass Ajalooõpetaja
26.11. Mardi- ja kadripäeva tähistamine 1.-4.klass ÕE, huvijuht
29.11. I advent. Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine kõik ÕE, huvijuht, muusikaõpetaja
HUVIRING
JUHENDAJA/kontakt
Keraamika
Anu Vendelin
Loodusring
Ülli Toomemäe
Mudilaskoor
Anu Siniroht
Parkour
Märt Madison
Robootika
Jaanika Voomets
Rahvatants 1.-4. klassile
Eva Adang
Ukulele 2.-3. ja 5.-8. klassile
Anu Siniroht
Inglise keel 2.-4. klassile (vähese osalejate arvu tõttu ajutiselt ei toimu) Salle Nurmeta
Jalgpall poistele ja tüdrukutele (ajutiselt ei toimu ringijuhendaja puudumise tõttu)  -