Margo Hussar direktor- Tel: 55649220 margo.hussar [at] kabala.edu.ee
    Tiia Sõber majandusjuhataja tsober [at] hotmail.com
    Katrin Puusepp sekretär katrinpuus [at] gmail.com
         
    Helen Siniallik lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU helen.siniallik [at] gmail.com
    Siiri Johannson lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU  
         
    Marge Oruväli lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
    Liina Väljaots lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
         
    Ly Vaikmets-Vain lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
    Tiina Viin lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS tiina.viin [at] mail.ee
    Eha Pärdi liikumisõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
         
    Tiina Vaiksaar lasteaiaõpetaja- Purku rühm MUUMI tiina.vaiksaar [at] mail.ee
    Marge Kütt lasteaiaõpetaja assistent- Purku rühm MUUMI  
         
    Kaia Karlep Eripedagoog lasteaias kaiakarlep [at] gmail.com
    Indrek Huopolainen inimeseõpetus, kehaline kasvatus indrek.huopolainen [at] gmail.com
    Taimi Kingisepp ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp [at] gmail.com
    Aimi Allikmäe Klassiõpetaja, 1. klassi juhataja aimi.all [at] mail.ee
    Luule Nikopensius keemia  
    Salle Nurmeta inglise keel, karjääriõpetus, karjäärikoordinaator.  9. klassi juhataja sallenurmeta1 [at] gmail.com
    Hele Ojamaa klassiõpetaja, 2. klassi juhataja e59 [at] hot.ee
    Koidu Pettai vene keel, eesti keel, 5-6. ja 8. klassi juhataja koidu52 [at] hot.ee
    Anu Siniroht muusika, loodusõpetus, 4. klassi juhataja anusiniroht [at] gmail.com
    Signe Talisoo eesti keel, raamatukogu signe.talisoo [at] gmail.com
    Ülli Toomemäe bioloogia, geograafia yllitoom [at] gmail.com
    Piret Urtson õppealajuhataja, matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson [at] gmail.com
    Anu Vendelin klassiõpetaja, 3. ja 7. klassi juhataja anu.vendelin [at] mail.ee
    Jaanika Voomets matemaatika, füüsika jaanika.voomets [at] kabala.edu.ee
    Sigrid Kressel töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja sigridostrat [at] gmail.com

     

     

    Uuendatud 26.08.2020