Margo Hussar direktor margo.hussar [at] kabala.edu.ee
    Tiia Sõber majandusjuhataja tsober [at] hotmail.com
    Katrin Puusepp sekretär katrinpuus [at] gmail.com
         
    Helen Siniallik lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU helen.siniallik [at] gmail.com
    Siiri Johannson lasteaiaõpetaja- Kabala rühm JÕMMU  
         
    Marge Oruväli lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
    Liina Väljaots lasteaiaõpetaja- Kabala rühm LEPATRIINU  
         
    Ly Vaikmets-Vain lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
    Tiina Viin lasteaiaõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS tiina.viin [at] mail.ee
    Eha Pärdi liikumisõpetaja- Lipa rühm LUSTILAPS  
         
    Tiina Vaiksaar lasteaiaõpetaja- Purku rühm MUUMI tiina.vaiksaar [at] mail.ee
    Marge Kütt lasteaiaõpetaja assistent- Purku rühm MUUMI  
         
    Indrek Huopolainen inimeseõpetus, kehaline kasvatus  
    Kaia Karlep klassiõpetaja, eripedagoog, 3. klassi juhataja kaiakarlep [at] gmail.com
    Taimi Kingisepp ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp [at] gmail.com
    Enn Kõrver tehnoloogiaõpetus, füüsika, loodusõpetus enkor [at] hot.ee
    Luule Nikopensius keemia  
    Salle Nurmeta inglise keel, karjääriõpetus, 8. ja 9. klassi juhataja nurmeta [at] hot.ee
    Hele Ojamaa klassiõpetaja, 1. ja 4. klassi juhataja e59 [at] hot.ee
    Koidu Pettai vene keel, eesti keel, 5. ja 7. klassi juhataja koidu52 [at] hot.ee
    Anu Siniroht muusika, loodusõpetus anusini [at] hot.ee
    Signe Talisoo eesti keel, raamatukogu signe.talisoo [at] gmail.com
    Ülli Toomemäe bioloogia, geograafia yllitoom [at] gmail.com
    Piret Urtson õppealajuhataja, matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson [at] gmail.com
    Anu Vendelin klassiõpetaja, 2. ja 6. klassi juhataja  
    Jaanika Voomets matemaatika jaanika.voomets [at] kabala.edu.ee
         

    Uuendatud 16.09.2019