Новости

1. klassi tulevate laste EELKOOL koos vanematega toimub 19. augustil kell 18.00. 11. августа Kabala Lasteaed-Põhikool

Lapsed, kes alustavad käesoleva aasta septembris meie koolis 1. klassis õppimist, ootame Teid koos vanematega viimasesse EELKOOLI tundi.

Alustame EELKOOLIGA 19. augustil kell 18.00 Kabalas koolimajas.

Kõigepealt saavad lapsed tuttavaks oma klassijuhatajaga Aimi Allikmäe ja näevad oma koduklassi.

Lapsevanemad saavad samal ajal omaette koosolekul vastused üldistele koolielu puudutavatele küsimustele koos kooli juhtkonna esindajatega.

Hiljem on võimalus lapsevanematel juba ise ka otse tutvuda klassijuhatajaga ning omad küsimused- vastused esitada.

Päeva planeerime lõpetada hiljemalt 19.30.

Margo Hussar

Direktor

Alustame EELKOOLIGA 19. augustil kell 18.00 Kabalas koolimajas.

Päeva planeerime lõpetada hiljemalt 19.30.

Margo Hussar

Direktor