KOOLIMAJA 30 18. сентября Kabala Lasteaed-Põhikool

Kabala koolimaja hoone saab peagi 30. aastaseks. Seoses sellega toimub koolis 21.- 25. septembril sünnipäevanädal.

Selleaastane sünnipäev tuleb pidada teisiti- KÜLALISI ME EI OOTA. Tähistame koolipere ringis erinevate tegevustega.

Joonistame kaarte, kirjutame salme, teeme viktoriini, tantsime ja mängime.

Siinkohal õnnitleme kõiki, kes on kuidagigi Kabalas asuva koolimaja hoonega seotud olnud. (Meie vilistlased, endised ja praegused töötajad, meie õpilased, lasteaialapsed, koolipidaja jne.)

Koolipere nimel:

Margo Hussar

Direktor

Joonistame kaarte, kirjutame salme, teeme viktoriini, tantsime ja mängime.

Koolipere nimel:

Margo Hussar