Lõppenud konkursid

Pakume tööd LASTEAIAÕPETAJALE 1,0 ametikohta

Lasteaiarühmas on õpetaja ja assistendi süsteem.

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuded kandidaadile: kõrgharidus ja pedagoogilised kompetentsid, valmisolek meeskonnatööks, otsustus- ja vastutusvõimekus, arvuti kasutamise oskus. Kasuks tuleb varasem sarnasel ametikohal töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume vajalikke koolitusi ning võimalust lisaks juhendada huviringi.

Töötasu (bruto): Vastavalt haridusele 1183- 1315 eurot

Tööaeg : 35 tundi nädalas

Tööle asumise aeg:  1. september 2021 või esimesel võimalusel

Kandideerimise tähtaeg: kuni sobiva kandidaadi leidmiseni

Vajalikud dokumendid: CV ja haridust tõendavate dokumentide koopia ning kandideerija enda soovil muud dokumendid palume saata e-posti aadressile kool@kabala.edu.ee.

Lisainfo:  Pille Lille, tel: 55592975, e-post: direktor@kabala.edu.ee

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Pakume tööd TÖÖ- JA TEHNOLOOGIAÕPETUSE õpetajale osalise koormusega

Tehnoloogia ja tööõpetuse õppetöö korraldamine 4.-9. klasside õpilastele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi sõbralikku õpetajat, kelle haridus vastaks kvalifikatsiooninõuetele või oleks omandamisel. Soov õppima minna või eelmised teadmised poistele vajalikest tööoskustest on samuti kasuks.

Omalt poolt pakume toredat kollektiivi, vajalikke koolitusi ning võimalust lisaks juhendada huviringi.

Töötasu (bruto): Vastavalt kokkuleppele ja koormuele

Tööaeg : 6 kontakttundi nädalas (võimalus korraldada õpetööd ühel päeval)

Tööle asumise aeg:  23. august 2021

Kandideerimise tähtaeg: 15. august 2021

Vajalikud dokumendid: CV, avaldus koos palgasooviga ja haridust tõendavate dokumentide koopia palume saata kool@kabala.edu.ee.

Lisainfo: Pille Lille, tel: 55592975 e-post: direktor@kabala.edu.ee

Pakume tööd LASTEAIAÕPETAJALE 1,0 ametikohta

Lasteaiarühmas on õpetaja ja assistendi süsteem.

Töötasu (bruto): Vastavalt haridusele 1183- 1315 eurot

Tööaeg : 35 tundi nädalas

Tööle asumise aeg:  1. september 2021 või esimesel võimalusel

Kandideerimise tähtaeg: kuni sobiva kandidaadi leidmiseni

Lisainfo:  Pille Lille, tel: 55592975, e-post: direktor@kabala.edu.ee

Pakume tööd TÖÖ- JA TEHNOLOOGIAÕPETUSE õpetajale osalise koormusega

Tehnoloogia ja tööõpetuse õppetöö korraldamine 4.-9. klasside õpilastele.

Töötasu (bruto): Vastavalt kokkuleppele ja koormuele

Tööaeg : 6 kontakttundi nädalas (võimalus korraldada õpetööd ühel päeval)

Tööle asumise aeg:  23. august 2021

Kandideerimise tähtaeg: 15. august 2021