Наши истории

Piparkookide näitus. 03. января Kabala Lasteaed-Põhikool

Piparkookide näitus.

Sügisel, kui hakkasime kokku panema õpilasesinduse poolt organiseeritavate ürituste kava, tuli meile meelde, et piparkooginäitus jäi eelmisel õppeaastal koroonaviiruse tõttu ära. Otsustasime veelkord üritada ja loota, et sellel aastal saame jõuludeni koolis käia ja ürituse läbi viia. Nii kutsusimegi kõiki klasse detsembrikuu algusel osalema ülekoolilisel piparkoogitaignast meisterdatud kujude näitusest. Kõik piparkoogid pidid näituseks valmis olema 20.dets. Lõpuks otsustasime veel, et osaleda võivad nii klassid kui ka üksiküritajad. Rääkisime oma plaanist direktoriga ja ta lubas meid aidata nii taigna kui ka glasuuridega. Pea terve viimase nädala oli koolimajas tunda mõnusat piparkoogilõhna ja 20.dets hommikul reastasime valmistatud piparkoogid kohvikuklassi, et kõik saaksid näha, mida oli tehtud. Terve pikk aknalaud sai täis imeilusatest piparkoogimajadest, piparkoogifiguuridest ja lihtsalt ilusalt kaunistatud küpsitest.

Õpilasesindus tänab direktorit, kõiki õpetajaid ja õpilasi, kes lõid kaasa ja
valmistasid meile kõigile imetlemiseks toreda näituse.

Õpilasesindus.

Piparkookide näitus.

Õpilasesindus tänab direktorit, kõiki õpetajaid ja õpilasi, kes lõid kaasa ja
valmistasid meile kõigile imetlemiseks toreda näituse.

Õpilasesindus.