Наши истории

10.veebruaril tähistas 1.klass koos 9.klassiga aabitsapidu 15. февраля Kabala Lasteaed-Põhikool

Aabitsapidu.

10.veebruaril tähistas 1.klass koos 9.klassiga aabitsapidu. Esimesel klassil oli Aabits juba ammu läbi loetud ja kõik tähedki selgeks õpitud. Nüüd oli aeg koos 9.klassi õpilastega seda ka tähistada. Kõigepealt kogunesime kõik 1.klassi, kus toimus väike küsimuste- vastuste ring. Tahtsime teada, mida on aabitsast  õpitud, millised tegelased jäid kõige enam meelde  ja missugune lugu oli kõige huvitavam. Karl-Aleksander esitas mõistatusi ja 1.kl õpilased pidid leidma neile vastused. Iga õigesti vastaja sai väikese preemia. Siis aga  lugesid 1.kl õpilased  Delissa ja Bruna-Benno aabitsast oma lemmikood. Kui klassis sai kõik tehtud, läksime koos saali, et lõpetuseks veel üheskoos tantsida.

Mälestuseks ühisest aabitsapeost sai iga 1.klassi õpilane väikese kiituselehe koos šokolaadiga.  Tore oli koos lustida ja soovime kõigile esimese klassi õpilastele palju jõudu koolitarkuste õppimisel!

9.klass

Aabitsapidu.