Наши истории

Jõmmu rühma raamatunädal 22. марта Kabala Lasteaed-Põhikool

Me kõik teame, kui tähtis on lugemine ja ettelugemine lastele. Meiegi Jõmmu rühmas peame väga oluliseks just raamatuid. Lisaks sõnavara laiendamisele ja kõne arengule kaasaaitamisele tekitab ettelugemine ja raamatute uurimine lastes huvi ise rohkem raamatut riiulist haarata .

Märtsikuu kolmandal nädalal toimuski Jõmmu rühmas raamatunädal.

Lapsed said taas tuua endaga kodust kaasa oma lemmikraamatuid, mida siis koos vaatasime ja lugesime.

Lisaks erinevate lugude kuulamise tegid kõik lapsed ka ise endale oma raamatu. Koolieelikud mõtlesid raamatule pealkirja ning joonistustega andsid edasi loo sisu. Nooremad lapsed said endale aga toreda enda joonistatud piltidest koosneva raamatu. Raamatutele lisaks meisterdati ka järjehoidjaid, mis said rõõmsad ja kirevad ning leiavad kindlasti kasutust.

Nädalala lõpetas aga reedene külaskäik kooli raamatukokku. Õpetaja Signe Talisoo võttis lapsed lahkelt vastu, luges meile vahva muinasjutu, mille järel arutlesime koos jutukese õpetlikkuse üle, meenutades tegevust ja tegelasi ning nende iseloomujooni. Koos saime vaadata rohkesti erinevaid ja huvitavaid raamatuid. Tänud õpetaja Signele, meid vastu võtmast! Lubasime edaspidigi talle külla minna.

Ilusaid ja lustakaid lugemisi kõigile väikeste ja suurte Jõmmude poolt!

Helen Karlson

Jõmmu rühma õpetaja

Märtsikuu kolmandal nädalal toimuski Jõmmu rühmas raamatunädal.

Ilusaid ja lustakaid lugemisi kõigile väikeste ja suurte Jõmmude poolt!

Helen Karlson

Jõmmu rühma õpetaja