ANNA TEADA! 31. марта Kabala Lasteaed-Põhikool

Hea lasteaia- ja koolipere! Lapsevanemad, õpilased, õpetajad, tööpersonali inimesed!

"ANNA TEADA!" vormis saab teavitada kooli ja lasteaia juhtkonda murekohast, probleemist või edastada ettepanekud, tähelepanekud, mis aitavad kooli ja lasteaia tööd paremini korraldada ning mis aitavad ära hoida murede kuhjumist ja nende lahendamata jätmist.

Julgustan teid pöörduma, et saaksime üheskoos leida lahendused kõigile väljakutsetele!

Vormi saab täita nii anonüümselt kui identifitseerides.
* Anonüümse pöördumise korral peab arvestama, et sellele ei saa vastata otse, vaid saab tegeleda esitatud teemaga üldiselt ning tagasisidet pöördumisele ei saadeta.
* Identifitseeritud pöördumise korral saab anda tagasisidet adressaadile ning kaasata adressaati vajalikesse protsessidesse. Edastatud identifitseeritud teadetele vastame esimesel võimalusel.

Koostööle ja lahendustele avatud

kooli ja lasteaia pere nimel

Pille Lille

Vormi saab täita nii anonüümselt kui identifitseerides.

Koostööle ja lahendustele avatud

kooli ja lasteaia pere nimel