Наши истории

Veerandilõpu viktoriin 21. октября Kabala Lasteaed-Põhikool

Täna toimus selle kooliaasta esimene veerandilõpu viktoriin ja sõbranädala lõpetamine Kahoot! mänguga, mille teemaks oli "Vanasõnad sõprusest".

Mängud pani kokku 8. klassi õpilane Gertu - Liis Raudsepp. Viktoriinide võitja selgub üldkokkuvõttes kevadel.

Täna aga olid järjestusid parimad nii:

I vooru parimad: 1. Gemt, 2. Lauajalad, 3. Vahvad ja vallatud.

Vanasõnade tundmises oli paremusjärjestus veidi teistsugune: 1. Gemt, 2. Lauajalad, 3. Õun.

3. - 4. klassi arvestuses olid vanasõnade tundmises tublimad:  1. Carl - Norman Roško, 2. Emma Kallas, 3. Karola Bogdanov ja Stella Sadivskaja.

Lugu ja fotod: õpetajad Salle ja Aimi

Täna aga olid järjestusid parimad nii:

I vooru parimad: 1. Gemt, 2. Lauajalad, 3. Vahvad ja vallatud.

Lugu ja fotod: õpetajad Salle ja Aimi