Наши истории

Muumi rühma "Kiusamisest vabaks" koolitus 14. ноября Kabala Lasteaed-Põhikool

Sellel õppeaastal meie üheks eesmärgiks on "Kõiki huvigruppe kaasav koostööle orienteeritud töötamine, õppimine ja tegutsemine".

Esimene koostöö stardipauk on kõlanud! Võtame lahkelt vastu meie lasteaia Muumi ja Lustilaps rühmades "Kiusamisest vabaks!" programmi koostööpartnereid, et saada kindlustunnet ja arendada enda oskusi programmi põhimõtete rakendamisel. 8. novembril külastati Muumi rühma, kus programmi rakendamisega alustati sellel õppeaastal. Juba 15. novembril tulevad programmi koordinaatorid Lustilaps rühma, kus rakendatakse programmi alates 2015. aastast. Ühtlasi 15. novembril toimub sisekoolitus põhikooli õpetajatele koostöös programmi koordinaatorite ja lasteaia õpetajatega.

KÜLASTA KA FOTOGALERIID

Autor: Pille Lille