9.11 oli perepäev 20. ноября Kabala Lasteaed-Põhikool

9.11 toimus meie lasteaed- põhikoolis perepäev, mis oli pühendatud perekonna meestele. Kooli võimlas toimusid vahvad võistlusmängud, nalja ja naeru oli palju.

Mängud olid nii kiiruse kui vapruse peale. koos võistlesid isad ja pojad. Kuna 9.11 oli ka mardilaupäev, siis osalejad said võidu erinevaid kostüüme selga panna. Ikka selleks, et harjutada mardijooksuks.

Suured tänud õpetaja Ene Kangrumägile ja Koidu Pettaile. Aitäh osalejatele!

Suured tänud õpetaja Ene Kangrumägile ja Koidu Pettaile. Aitäh osalejatele!