29. septembril pidasime kooli sünnipäeva 20. ноября Kabala Lasteaed-Põhikool

Kabala koolil on põnev traditsioon sünnipäeva tähistamiseks. Sünnipäev ja traditsiooniline kablutamine toimus 29.09.

Kablutamine on mõnus liikumine kooli ümbruses, milles osaleb kogu koolipere, nende hulgas ka vilistlased. Tänavu vedas kablutamist õpetaja Ene Kangrumägi, teda toetasid teised õpetajad. Päev oli tervislikult liikuv, kablutajad rõõmsameelsed ja sünnipäevatorti sai söödud.

Ootame järgmist sünnipäeva.

Ootame järgmist sünnipäeva.