Meie lood

14.jaanuaril osalesime Raplas maakonna koolide saalijalgpalli võistlusel. 17. jaanuar Kabala Lasteaed-Põhikool


 14.jaanuaril toimus Raplas maakonna koolide võistlus saalijalgpallis. Meie õpilased olid kohal ja arvestades, et võisteldi 300 õpilasega koolide rühmas palju suurema õpilaste arvuga koolide vastu, olid nad väga tublid.
 Tütarlapsed saavutasid tütarlaste võistkondade arvestuses kolmanda koha. Tüdrukute mängu iseloomustab meeskonnatöö, täpsed söödud ja kiirus. Ilus oli vaadata, et pall oli mõlemas mängus enamuse mänguajast õigel väljakupoolel ja mäng käis vastase värava all.
 Poiste võistkondade arvestuses oli aga konkurents suur ja 300 õpilasega koolide grupis diplomit seekord ei tulnud. Kokku oli poistel kolm mängu, pisitasa said poisid mängusooja sisse ja kolmandas mängus võideti Järvakandit 2:1. 
 Kuni 80 õpilasega koolide arvestuses aga poistel esimene koht.

 

Marco Saluste
haridustehnoloog-infojuht

 14.jaanuaril toimus Raplas maakonna koolide võistlus saalijalgpallis. Meie õpilased olid kohal ja arvestades, et võisteldi 300 õpilasega koolide rühmas palju suurema õpilaste arvuga koolide vastu, olid nad väga tublid.
 Tütarlapsed saavutasid tütarlaste võistkondade arvestuses kolmanda koha. Tüdrukute mängu iseloomustab meeskonnatöö, täpsed söödud ja kiirus. Ilus oli vaadata, et pall oli mõlemas mängus enamuse mänguajast õigel väljakupoolel ja mäng käis vastase värava all.
 Poiste võistkondade arvestuses oli aga konkurents suur ja 300 õpilasega koolide grupis diplomit seekord ei tulnud. Kokku oli poistel kolm mängu, pisitasa said poisid mängusooja sisse ja kolmandas mängus võideti Järvakandit 2:1. 
 Kuni 80 õpilasega koolide arvestuses aga poistel esimene koht.

 

Marco Saluste
haridustehnoloog-infojuht