Meie lood

3. klassi jalgrataste ülevaatus 18. mai Kabala Lasteaed-Põhikool


Teisipäeval 17. mail toimus koostöös Rapla valla piirkonna politseinikega Elle Tikki ja Kristel Põhjala 3. klassi jalgratturi koolituse raames õpilaste jalgrataste ülevaatus.

Politseinikud küsisid päris palju jalgrattasõiduga seonduvalt laste turvalisusega seotud küsimusi. Julgen väita, et meie 3. klassi õpilased on väga head asjatundjad ning suutsid politseinike üllatada väga heade teadmistega nii jalgratta seisukorrast kui ka selle seosest jalgrattaga liikumisest. Õpetajad Hele Ojamaa ja Ene Kangrumägi on teinud tubli tööd laste jalgratturi koolituse raames. 

Politseinikud tegid märkmed ja andsid lastele suunised, mida on vaja ühe või teise jalgratta juures korda teha, et laste liiklemine oleks turvaline.

Suured tänud nii meie kooli õpetajatele kui piirkonnapolitseinikele ja kiidusõnad meie 3. klassi õpilastele!

 

Pillle Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Teisipäeval 17. mail toimus koostöös Rapla valla piirkonna politseinikega Elle Tikki ja Kristel Põhjala 3. klassi jalgratturi koolituse raames õpilaste jalgrataste ülevaatus.

Politseinikud küsisid päris palju jalgrattasõiduga seonduvalt laste turvalisusega seotud küsimusi. Julgen väita, et meie 3. klassi õpilased on väga head asjatundjad ning suutsid politseinike üllatada väga heade teadmistega nii jalgratta seisukorrast kui ka selle seosest jalgrattaga liikumisest. Õpetajad Hele Ojamaa ja Ene Kangrumägi on teinud tubli tööd laste jalgratturi koolituse raames. 

Politseinikud tegid märkmed ja andsid lastele suunised, mida on vaja ühe või teise jalgratta juures korda teha, et laste liiklemine oleks turvaline.

Suured tänud nii meie kooli õpetajatele kui piirkonnapolitseinikele ja kiidusõnad meie 3. klassi õpilastele!

 

Pillle Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor