Meie lood

9. klassi lõpukell 02. juuni Kabala Lasteaed-Põhikool

Tutipidu

Üheksanda klassi tutipidu oli lõbus. Aktusel esitas iga klass klass midagi ägedat üheksandikele. Ma arvan, et üheksandikele meeldis kõik see, mida koolikaaslased neile soovisid. Hea oli kuulata kuidas Markus ja Lisette teadustasid esinejate järjekorda.

Minu arust kõige lõbusam etteaste oli 4. klassil, nad räppisid üheksandikele.Kõikide klasside etteasted olid häid soove sisaldavad ning andsid kindlasti jõudu koolilõpetajatele eksamiteks.

Aktusele järgnes traditsiooniline puu istutamine kooli parki. Sel aastal osutus istutatavaks puuks punane tamm.

Meie kooli 32. lend käis koos klassijuhatajaga valla teeninduspunktis, kus nad kohtusid valla esindajaga.

Päev oli meeleolukas ja loodan, et üheksandikele meeldejääv.

Mart 8. klass.

Tutipidu

Päev oli meeleolukas ja loodan, et üheksandikele meeldejääv.

Mart 8. klass.