Uudised

Aabitsapidu 05. veebruar Jaanika Voomets


31. jaanuaril toimus koolis traditsiooniline aabitsapidu, mille korraldajateks olime meie, üheksas klass. See pidu toimub alati siis, kui I klass on aabitsa läbi saanud. Alustasime 1. klassi koduklassis aabitsateemalise viktoriiniga. Alguses tundusid lapsed olevat hirmul, nähes meid üheksandikke, kuid mida kauem küsimusi esitasime, seda julgemaks noored muutusid. Aabitsa lõpetamise puhul kinkisime mälestuseks sellest päevast väikese diplomi. Siis aga suundusime saali, kus alustasin oma klassiõega tibutantsu õpetamist. Tantsude ja mängude ajaks oli saali tulnud ka lasteaia vanem rühm, et koos I klassi lastega selle päeva puhul lustida. Minu klassi poisid õpetasid lastele hiirelõksu mängu, lapatuud ning teisi muusikalisi mänge, mida sai ka omal ajal mängitud. Ürituse lõppedes tegime kõik koos suud magusaks. Nähes minu klassikaaslasi ja väikeseid lapsi koos mängimas, tegi see mind siiralt õnnelikuks. Mõistsin, et vanus ei mänginud tol hetkel rolli ning et sisimas oleme ka meie alles väikesed, või vähemalt sel hetkel. Esimesele klassile peo korraldamine ning nende ees esinemine meenutas meile kõigile, kuivõrd suureks me oleme juba kasvanud ning kui kiiresti on aeg siin koolis möödunud. Loodan siiralt, et päeval mil nemad aabitsapidu korraldavad, tuleb ka neile silme ette nende esimene klass ja et ka nemad on sellel hetkel sama rõõmsad ja uhked kui mina täna.
Marliis, 9.klass

31. jaanuaril toimus koolis traditsiooniline aabitsapidu, mille korraldajateks olime meie, üheksas klass. See pidu toimub alati siis, kui I klass on aabitsa läbi saanud. Alustasime 1. klassi koduklassis aabitsateemalise viktoriiniga. Alguses tundusid lapsed olevat hirmul, nähes meid üheksandikke, kuid mida kauem küsimusi esitasime, seda julgemaks noored muutusid. Aabitsa lõpetamise puhul kinkisime mälestuseks sellest päevast väikese diplomi. Siis aga suundusime saali, kus alustasin oma klassiõega tibutantsu õpetamist. Tantsude ja mängude ajaks oli saali tulnud ka lasteaia vanem rühm, et koos I klassi lastega selle päeva puhul lustida. Minu klassi poisid õpetasid lastele hiirelõksu mängu, lapatuud ning teisi muusikalisi mänge, mida sai ka omal ajal mängitud. Ürituse lõppedes tegime kõik koos suud magusaks. Nähes minu klassikaaslasi ja väikeseid lapsi koos mängimas, tegi see mind siiralt õnnelikuks.

Mõistsin, et vanus ei mänginud tol hetkel rolli ning et sisimas oleme ka meie alles väikesed, või vähemalt sel hetkel. Esimesele klassile peo korraldamine ning nende ees esinemine meenutas meile kõigile, kuivõrd suureks me oleme juba kasvanud ning kui kiiresti on aeg siin koolis möödunud. Loodan siiralt, et päeval mil nemad aabitsapidu korraldavad, tuleb ka neile silme ette nende esimene klass ja et ka nemad on sellel hetkel sama rõõmsad ja uhked kui mina täna.
Marliis, 9.klass