Meie lood

Aabitsapidu 13. veebruar Kabala Lasteaed-Põhikool

Neljapäeval 19. jaanuaril oli Kabala Lasteaed- Põhikooli esimesel klassil vahva päev, tähistasime aabitsa lõpetamist.

Pidu korraldas üheksas klass, külalisteks olid 2. ja 3. klassi õpilased ning lasteaia suurema rühma lapsed. Kaugemad külalised Lipa ja Purku rühmadest jäid tulemata ohtlike ilmastikuolude ja haiguste tõttu, millest on päris kahju.

Üheskoos sai vastatud aabitsa kohta käivatele küsimustele, mõistatusi mõistatatud ja vahvaid liikumismänge mängitud.

Vahepeal oli meil saalis suur pimedus, sest voolu ei olnud. Olime selleks puhuks hästi valmistunud ning mobiiltelefonide lambid valgustasid piisavalt, et kõik ennast turvaliselt tundsid.

Esimese klassi lapsed arvasid, et nüüd kui aabits  selge, on lihtne edasi emakeelt õppida.

Pidu oli lõbus ja kõik osalejad tundsid ennast mõnusalt.

Õp. Anu Vendelin

Pidu oli lõbus ja kõik osalejad tundsid ennast mõnusalt.

Õp. Anu Vendelin