Uudised

Aeg tunnustada Rapla valla 2022. aasta tublimaid 27. jaanuar Kabala Lasteaed-Põhikool

Tere!

Aasta 2022 on jäänud minevikku ja just praegu, vahetult peale kiiret aastavahetust, on hea aeg meenutada, mis eelmisel aastal toimus ja kes vääriksid meie seast erilisemat tähelepanu - aeg tunnustada Rapla valla 2022. aasta tublimaid!

Rapla Vallavalitsus ootab ettepanekuid alljärgnevate tunnustuste määramiseks:
  • aasta majandusauhind
  • sotsiaalvaldkonna tunnustus
  • aasta kultuuriauhind
  • aasta haridusauhind
  • aasta õpilane
  • aasta spordiauhind
  • aasta noorsootöö auhind

Ootame 15. märtsiks 2023 kirjalikke motiveeritud ettepanekuid, mis sisaldavad ülevaadet kandidaadi tegevusest Rapla vallas. Ettepanekud edastada e-postile rapla@rapla.ee, postiaadressil Viljandi mnt 17, 79511 Rapla või otse kodulehelt.

Täpsem info leitav Rapla valla kodulehelt.

Võimaluse korral, palun, infot jagada. Tänan ette!

Foto autor Aimar Paidla

Lugupidamisega

Rain Terras

abivallavanem

rain.terras@rapla.ee

Tere!

Rapla Vallavalitsus ootab ettepanekuid alljärgnevate tunnustuste määramiseks:
  • aasta majandusauhind
  • sotsiaalvaldkonna tunnustus
  • aasta kultuuriauhind
  • aasta haridusauhind
  • aasta õpilane
  • aasta spordiauhind
  • aasta noorsootöö auhind

Täpsem info leitav Rapla valla kodulehelt.

Võimaluse korral, palun, infot jagada. Tänan ette!

Foto autor Aimar Paidla

Lugupidamisega