Meie lood

Ettevalmistused sõbrapäevaks 14. veebruar Kabala Lasteaed-Põhikool

9. veebruaril tegid usinasti ettevalmistusi sõbrapäevaks 4H klubi ja õpilasesinduse liikmed ning aktiivsed tublid meie kooli õpilased, kes soovivad tervitada sõbrapäeva puhul kõiki Kabala Lasteaed-Põhikooli töötajaid. Töö õhkkond oli sõbralik ja meeleolu üsna töökas.

Kokku kogunes 20 õpilast, kes said oma kätetööd proovile panna. Värviti, kleebiti, lõigati ja kirjutati õnnesoove. Mõnele oli kaardi meisterdamine paras väljakutse, mõni aga sai päris kiiresti valmis.

Ka klubi juhendajad Koidu Pettai ja Pille Lille said oma käed tööle panna. Meisterdamise lõppedes koristati lauad puhtaks ja oldi rahul oma tulemusega.

Kaunist sõbrapäeva kõigile kooli ja lasteaia pere liikmetele!

GALERII

Kaunist sõbrapäeva kõigile kooli ja lasteaia pere liikmetele!

GALERII