Meie lood

Jõmmud raamatukogus 28. märts Kabala Lasteaed-Põhikool

14.märtsil Emakeelepäeva raames käisid Jõmmu rühma lapsed kooli raamatukogus. Meid võttis avasüli vastu õpetaja Signe. Ta oli meile välja mõelnud mõned mängud ja tegevused.

Õpetaja Signe luges ka katkendeid meile raamatust “Sirli, Siim ja saladused”. Kõige enam meeldis lastele saalis mängida mängu, kus üks laps oli ringi keskel võlur ja võlus meid kõiki mingiks loomaks ja meie pidime vastavalt liigutusi tegema. Väga hästi lapsed mängisid ka mängu, kus iga laps sai sedeliga ühe sõna ja õpetaja Signe ütles oma sedelitelt sõna näiteks pikk ja see laps pidi siis vastama oma sedeliga, kellel oli lühike. Ehk siis lapsed pidid aru saama oma sõna vastand sõna.

Lõpus nad said veel pildid, mida värvida. Meil oli igati vahva raamatukogus ja kindlasti külastame seda teinekord jälle.

Loo ja fotode autor: Talvi Vichmann

Loo ja fotode autor: Talvi Vichmann