Meie lood

Kooli 32. sünnipäeva jooksust 10. oktoober Kabala Lasteaed-Põhikool


Head Kabala Lasteaed-Põhikooli õpilased, lapsevanemad, õpetajad, töötajad! Sellel aastal on meie koolimaja 32 sünnipäev. 

Traditsiooniliselt tähistame meie kooli sünnipäeva kablutamisega, millest võtavad osa nii kooli kui lasteaia õpilased, õpetajad, töötajad ja ka vanemad. Koguneti koolimaja ette, kus majandusjuhataja Tiia Sõber jagas informatsiooni, millised vanuserühmad milliseid distantse ja radu läbivad. Kui info oli käes ja soojendus tehtud, siis kooli direktor Pille Lille andis õhupallidega stardipaugu. Nooremad suundusid 3 km ja vanemad 5 km rajale. Igaüks liigus omas tempos, sest oluline polnud võit, vaid üheskoos liikumine mõnusas looduslikus keskkonnas. Siiski osad jõudsid finiši joonele esimestena.

KABLUTAMISE TŠEMPIONID:

KOHT

TÜDRUKUD 11-16A

NAISED 5km NAISED 3km

TÜDRUKUD 2a-10a

POISID 2a-10a POISID 11a-16a

MEHED

I Marbell Leo   Margit Pihelgas Kaisa Kurvits Kristelle Kaljaspolik Carl-Norman Roško Alex Rahuoja Felix Vuks
II Adele-Marie Uustalo  Ave Voigt Pille Lille Karola Bogdanov Gregor Varusk Oskar Laane Adrian Pajo
III Helene Grichin Marleen Seinpalu Aimi Allikmäe Birgit Sillavere Johannes Arro Martin Holm  

 

 

Olenemata raja läbimise tulemusest oleme me kõik võitjad! Palju õnne meile kõigile!

Hoiame üksteist, hoolime meie keskkonnast ja väärtustame seda aega, mil saame igaüks omal moel ja vastavalt enda võimetele ning oskustele panustada meie kooli jätkusuutlikkusse! Elagu Kabala Lasteaed-Põhikool ja selle pere!

Tänades

Pille Lille

Link sünnipäevajooksu galeriile https://photos.app.goo.gl/csxafsiCwxq3MTC18

 

 

Head Kabala Lasteaed-Põhikooli õpilased, lapsevanemad, õpetajad, töötajad! Sellel aastal on meie koolimaja 32 sünnipäev. 

Traditsiooniliselt tähistame meie kooli sünnipäeva kablutamisega, millest võtavad osa nii kooli kui lasteaia õpilased, õpetajad, töötajad ja ka vanemad. Koguneti koolimaja ette, kus majandusjuhataja Tiia Sõber jagas informatsiooni, millised vanuserühmad milliseid distantse ja radu läbivad. Kui info oli käes ja soojendus tehtud, siis kooli direktor Pille Lille andis õhupallidega stardipaugu. Nooremad suundusid 3 km ja vanemad 5 km rajale. Igaüks liigus omas tempos, sest oluline polnud võit, vaid üheskoos liikumine mõnusas looduslikus keskkonnas. Siiski osad jõudsid finiši joonele esimestena.

KABLUTAMISE TŠEMPIONID:

 

 

Olenemata raja läbimise tulemusest oleme me kõik võitjad! Palju õnne meile kõigile!

Hoiame üksteist, hoolime meie keskkonnast ja väärtustame seda aega, mil saame igaüks omal moel ja vastavalt enda võimetele ning oskustele panustada meie kooli jätkusuutlikkusse! Elagu Kabala Lasteaed-Põhikool ja selle pere!

Tänades

Pille Lille

Link sünnipäevajooksu galeriile https://photos.app.goo.gl/csxafsiCwxq3MTC18

 

 

KOHT

TÜDRUKUD 11-16A

NAISED 5km NAISED 3km

TÜDRUKUD 2a-10a

POISID 2a-10a POISID 11a-16a

MEHED

I Marbell Leo   Margit Pihelgas Kaisa Kurvits Kristelle Kaljaspolik Carl-Norman Roško Alex Rahuoja Felix Vuks
II Adele-Marie Uustalo  Ave Voigt Pille Lille Karola Bogdanov Gregor Varusk Oskar Laane Adrian Pajo
III Helene Grichin Marleen Seinpalu Aimi Allikmäe Birgit Sillavere Johannes Arro Martin Holm