Uudised

Kooli ja lasteaia perega liitus uus õpetaja Muumi rühmas 09. august Kabala Lasteaed-Põhikool


Gerli Sarapuu on meie uus lasteaiaõpetaja Purkus Muumi rühmas. Gerli tutvustab ennast: "Olen kahe väikese lapse ema. Aktiivne, rõõmus, jutukas ja positiivne noor naine, kes ei karda mugavustsoonist välja astuda. Naudin seltskonda ja meeskonnas töötamist. Õpin Tallinna Ülikoolis sotsiaalpedagoogikat ja vabal ajal tegelen loomingulise väljendusega, seda siis kas kunstilises mõttes või tantsulises. Samuti harrastan jooksmist ja meelsasti võtan osa rahvaspordiüritustest. Motoks on see, et naerata ja maailm naeratab sulle vastu!"

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre!

 

 

Gerli Sarapuu on meie uus lasteaiaõpetaja Purkus Muumi rühmas. Gerli tutvustab ennast: "Olen kahe väikese lapse ema. Aktiivne, rõõmus, jutukas ja positiivne noor naine, kes ei karda mugavustsoonist välja astuda. Naudin seltskonda ja meeskonnas töötamist. Õpin Tallinna Ülikoolis sotsiaalpedagoogikat ja vabal ajal tegelen loomingulise väljendusega, seda siis kas kunstilises mõttes või tantsulises. Samuti harrastan jooksmist ja meelsasti võtan osa rahvaspordiüritustest. Motoks on see, et naerata ja maailm naeratab sulle vastu!"

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre!