Külas olid Kristiina Ehin ja Silver Sepp 20. märts Kabala Lasteaed-Põhikool

19. märtsil käisid koolis külas Kristiina Ehin ja Silver Sepp

Tunnike ilu, ilusaid luuletusi, muusikat. Üritus oli lastele väga haarav, lauldi kaasa ja oldi rõõmsad.

Pärast üritust kogunesid huvilisemad Kristiina ja Silveri ümber ja vestlesid esinejatega veel pool tunnikest eraldi. Ja oli ju ka millest rääkida, Eestis pole  eriti teisi esinejaid kes musitseerivad omatehtud pillidel nagu Silver. Ka siitsamast kõrvalt Raplast pärit, ande ja suure tööga kuulsaks saanud Kristiina Ehin on kindlasti paljudele eeskujuks.

Mõned fotod üritusest.

19. märtsil käisid koolis külas Kristiina Ehin ja Silver Sepp