Meie lood

Noortekonverents Lahe Koolipäev 01. detsember Kabala Lasteaed-Põhikool


Noortekonverents  Lahe Koolipäev

 

11. novembril toimus Tallinnas Alexela Kontserdimajas  vabariiklik noorteüritus Lahe Koolipäev. Meie kooli esindasid seal Heleene Grichin ja Gertu-Liis Raudsepp.

11.nov hommikul tuli juba varakult olla Raplas, et jõuda bussile, mis viis osalejad Tallinna. Kohe algusest peale oli tunne, et sellest päevast saame ühe toreda elamuse.

Kohale jõudes selguski, et üritusest osalejaid oli  ikka väga palju noori üle kogu Eesti.  Ringi liikudes kohtasime vanu tuttavaid ja loomulikult tekkis ka palju uusi tutvusi. Kuna rahvast oli ikka väga palju, siis liikumine vaheaegadel oli peaaegu võimatu ja boksid olid huvilisi pidevalt täis.

Meelde on jäänud esinejatest Kristi Saare, kes jagas rahatarkust, matkajuht ja loodusmaastikel rändaja Romet Vaino, muusik Olav Ehala, koreograaf Jüri Nael.

Esinejatest lemmik oli aga kindlalt Inga Lunge. Ta rääkis huvitava loo, et 'Pilvede all' sarjas näideldes ja tegemise ajal ei laekunud talle ühtegi kirja, aga kui ta sarjast lahkus, hakkasid kirjad kogunema sellest, kuidas ta on hea näitleja ja kõigil on kahju, et ta ära läheb. See näitab, et inimesed ei hooli asjast enne kui see läbi saab või kui seda enam ei ole.

Lahe Koolipäev raames toimus juba 15. korda ka Hea Eeskuju konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis väärib kogu Eesti tähelepanu.

Laheda Koolipäeva noorteseminar oli tõeliselt imeline ja meeldejääv kogemus.

 

Gertu-Liis Raudsepp

Noortekonverents  Lahe Koolipäev

 

11. novembril toimus Tallinnas Alexela Kontserdimajas  vabariiklik noorteüritus Lahe Koolipäev. Meie kooli esindasid seal Heleene Grichin ja Gertu-Liis Raudsepp.

11.nov hommikul tuli juba varakult olla Raplas, et jõuda bussile, mis viis osalejad Tallinna. Kohe algusest peale oli tunne, et sellest päevast saame ühe toreda elamuse.

Kohale jõudes selguski, et üritusest osalejaid oli  ikka väga palju noori üle kogu Eesti.  Ringi liikudes kohtasime vanu tuttavaid ja loomulikult tekkis ka palju uusi tutvusi. Kuna rahvast oli ikka väga palju, siis liikumine vaheaegadel oli peaaegu võimatu ja boksid olid huvilisi pidevalt täis.

Meelde on jäänud esinejatest Kristi Saare, kes jagas rahatarkust, matkajuht ja loodusmaastikel rändaja Romet Vaino, muusik Olav Ehala, koreograaf Jüri Nael.

Esinejatest lemmik oli aga kindlalt Inga Lunge. Ta rääkis huvitava loo, et 'Pilvede all' sarjas näideldes ja tegemise ajal ei laekunud talle ühtegi kirja, aga kui ta sarjast lahkus, hakkasid kirjad kogunema sellest, kuidas ta on hea näitleja ja kõigil on kahju, et ta ära läheb. See näitab, et inimesed ei hooli asjast enne kui see läbi saab või kui seda enam ei ole.

Lahe Koolipäev raames toimus juba 15. korda ka Hea Eeskuju konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis väärib kogu Eesti tähelepanu.

Laheda Koolipäeva noorteseminar oli tõeliselt imeline ja meeldejääv kogemus.

 

Gertu-Liis Raudsepp