Õppekäik Tallinna Meremuuseumisse 28. veebruar Kabala Lasteaed-Põhikool

Õppekäik Tallinna Meremuuseumisse

Kabala Lasteaed-Põhikooli algklassid käisid 6.veebruaril Tallinna Meremuuseumis.
Muuseum asus Paksus Margaretas, kus on viis korrust ja neljal korrusel muuseumi eksponaadid. Ka Paks Margareta on põneva ajalooga hoone. Muuseumi õpetaja rääkis meile väga palju huvitavat.
Kõige põnevam oli see, et 2015.a leiti maa seest koge, mis kannab nüüd Peetri nime sellepärast, et kaevandades leidis selle Peetri nimeline mees. Praegu asub ta vaatamiseks Paksus Margaretas. Koge ja sealt leitud esemed on seitsesada aastat vanad. Muuseumi õpetaja rääkis meile ka, kuidas laeval hakkama saadi, et laeva rooliratast keeras kaks või kolm madrust ja laeva puusepp. Mulle meeldis õppekäik väga, kuid nii palju on veel küsimusi.
Tahaksin kindlasti sinna tagasi minna.

Kabala Lasteaed-Põhikooli 4.klassi õpilane Emma Kallas

Õppekäik Tallinna Meremuuseumisse

Tahaksin kindlasti sinna tagasi minna.

Kabala Lasteaed-Põhikooli 4.klassi õpilane Emma Kallas