Meie lood

Raplamaa laulu- ja tantsupeol 03. juuni Kabala Lasteaed-Põhikool


Võimas ja samaaegselt südantsoojendav Raplamaa laulu- ja tantsupidu! Vaatamata paduvihmale säilitasime rõõmsat meelt ning koos meie kooli mudilaskoori õpilastega nautisime pidu. Sammusime rongkäigul üheskoos paljude Raplamaa kooride ja tantsijate rühmadega. Ühtsuse tunne tegi peo meeleolu unustamatuks. Eesti rahvas on ühtehoidev ja hooliv.

Tänud õpetajatele ja õpilastele, kes väärikalt esindasid meie kooli! Tänud kõigile inimestele, kes rongkäigu ajal turgutasid meid oma hõiskedega "Elagu Kabala Lasteaed-Põhikooli mudilaskoor!" ja "Elagu Kabala Lasteaed-Põhikool!". On uhke olla väikese, kuid tubli ja ühtehoidva kooli- ja lasteaiapere liige.

Pille Lille

Võimas ja samaaegselt südantsoojendav Raplamaa laulu- ja tantsupidu! Vaatamata paduvihmale säilitasime rõõmsat meelt ning koos meie kooli mudilaskoori õpilastega nautisime pidu. Sammusime rongkäigul üheskoos paljude Raplamaa kooride ja tantsijate rühmadega. Ühtsuse tunne tegi peo meeleolu unustamatuks. Eesti rahvas on ühtehoidev ja hooliv.

Tänud õpetajatele ja õpilastele, kes väärikalt esindasid meie kooli! Tänud kõigile inimestele, kes rongkäigu ajal turgutasid meid oma hõiskedega "Elagu Kabala Lasteaed-Põhikooli mudilaskoor!" ja "Elagu Kabala Lasteaed-Põhikool!". On uhke olla väikese, kuid tubli ja ühtehoidva kooli- ja lasteaiapere liige.

Pille Lille