Vastlapäeva vastlatrall 15. veebruar Kabala Lasteaed-Põhikool

Lustisime kooliga vastlapäeval!

Teisipäev oli vastlapäev ja nii toimus meie koolis traditsiooniline vastlatrall. Ilm oli seekord natuke meie vastu, aga see ei vähendanud lõbusat tuju ja rõõmu. Alustasime võistkondade moodustamisega, kus 9. klassi õpilased olid tiimide kaptenid ja valisid endale kõikidest klassidest meeskonnad. Esimene ülesanne oli oma võistkonnale nime panemine ja siis kohe nelja suusataja valimine, kes teatevõistlusele pidid minema. Nii tuhisesid rajale Vastlakuklid, Väledad Jalad, Kaalikad, R+R  ja Sandra. Esimese võistlusega punktid kogutud, ootas ees juba kelgumägi, kus tervel võistkonnal tuli kelgutada mäest alla ja sõidu pealt rõngastesse torbikuid loopida. Nalja ja naeru oli palju, sest iga hetkega muutus mägi jäisemaks ja laskumised üha kiiremaks. Viimaseks võistluseks kogunesime kooli saali ja nüüd tuli võistkondadel  moodustada võimalikult pikk rivi. Mängu läksid vööd, sallid, pusad, joped ja rivid aina pikenesid. Võistlused lõppenud, punktid kokku arvutatud ja olidki päeva parimad selgunud.

I koht – Vastlakuklid , II koht – Väledad Jalad ja III koht – R+R.

Aitäh kõigile osalejatele!

Autor: õpetaja Koidu Pettai

Link pildigaleriisse

Lustisime kooliga vastlapäeval!

I koht – Vastlakuklid , II koht – Väledad Jalad ja III koht – R+R.

Aitäh kõigile osalejatele!

Autor: õpetaja Koidu Pettai