Uudised

Vilistlane meie koolis praktikal 10. aprill Kabala Lasteaed-Põhikool


Hea koolipere!

Kindlasti märkasite, et meie õpetajate ridades on liikumas üks uus kuju. Tegelikult on tegemist meie enda kooli vilistlasega, kes on tulnud meile praktikale ja paneb enda proovile inglise keele õpetaja ametis.

Eneli Maltsar räägib ise endast nii:

"Tere! Olen Kabala Lasteaed-Põhikooli vilistlane Eneli Maltsar. Hetkel õpin Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudis peaerialana inglise keelt ja kultuuri ning kõrvalerialana eesti keelt ja kirjandust. Asendan mõned nädalad koolis õpetaja Sallet ja teen siin samal ajal ka enda erialapraktikat.
Olen väga tänulik, et mulle anti võimalus õpetaja tööga lähemalt tutvuda. Loodan, et saan ka tulevikus abiks olla koolile, mis mulle niivõrd südamelähedane on."

Tere tulemast tagasi meie kooli, hea Eneli!

Olgem Eneli vastu sama sõbralikud, kui me seda oleme kõigi oma koolipere liikmetele!

Omalt poolt ja õpetajate nimel soovin Enelile palju õnnestumisi ja meeldivaid ning meeldejäävaid koolitunde nüüd juba õpetaja rollis.

Koolipere nimel

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Hea koolipere!

Kindlasti märkasite, et meie õpetajate ridades on liikumas üks uus kuju. Tegelikult on tegemist meie enda kooli vilistlasega, kes on tulnud meile praktikale ja paneb enda proovile inglise keele õpetaja ametis.

Eneli Maltsar räägib ise endast nii:

"Tere! Olen Kabala Lasteaed-Põhikooli vilistlane Eneli Maltsar. Hetkel õpin Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudis peaerialana inglise keelt ja kultuuri ning kõrvalerialana eesti keelt ja kirjandust. Asendan mõned nädalad koolis õpetaja Sallet ja teen siin samal ajal ka enda erialapraktikat.
Olen väga tänulik, et mulle anti võimalus õpetaja tööga lähemalt tutvuda. Loodan, et saan ka tulevikus abiks olla koolile, mis mulle niivõrd südamelähedane on."

Tere tulemast tagasi meie kooli, hea Eneli!

Olgem Eneli vastu sama sõbralikud, kui me seda oleme kõigi oma koolipere liikmetele!

Omalt poolt ja õpetajate nimel soovin Enelile palju õnnestumisi ja meeldivaid ning meeldejäävaid koolitunde nüüd juba õpetaja rollis.

Koolipere nimel

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor