Meie lood

We love English 03. aprill Kabala Lasteaed-Põhikool


Traditsioonilist võõrkeelte nädalat seekord õpetaja haigestumise tõttu ei toimunud. Küll aga jõudsid osad klassid proovile panna oma oskuseid ingliskeelsest teaberuumist info otsimisel. Suur tänu klassijuhatajatele, kes leidsid aega õpilastega infootsing ette võtta!

Internetiviktoriin toimus tavapäraselt teemal English speaking countries. Vastuseid otsitakse paaris, et arendada ka koostööoskust. Õpilaste hulgas oli samuti palju haigeid ja seetõttu võisteldi ka üksinda.

6. - 7. klassi õpilaste seas saavutas I koha Karto Miir, II koha Adele-Marie Uustallo ja Saskia Rahkema ning III koha Rebecca Sõõrumaa ja Hele-Ly Pajo.

8. - 9. klassi õpilaste seas saavutas I koha Gertu-Liis Raudsepp, II koha Eva Liina Aaso ja Stella-Maria Seervald ning III koha Markus Sillavere.

Kui kooli parimad olid välja selgitatud, siis järgmine etapp oli maakondlik internetiviktoriin 8. – 9. klassidele 16. veebruaril. Seal esindasid meie kooli Gertu-Liis Raudsepp ja Markus Leo ning saavutasid 15 võistkonna seas väga tubli tulemuse – II koha.

Märtsikuus võtsime osa 6. klasside maakondlikust inglise keele olümpiaadist. Meie koolist osalesid Alex Rahuoja, Saskia Rahkema, Adele-Marie Uustallo ja Anthony Smirnov. Väga tubli ja samas võrdse tulemuse, 8. – 10. koht, saavutasid Alex Rahuoja ja Saskia Rahkema.

Kindlasti tuleb tunnustada kõikide osalejate pingutusi, kes julgesid väljakutse vastu võtta. Olümpiaaditöö ei olnud sugugi lihtne, sisaldades erinevaid kuulamis- ja lugemisülesandeid, mõistatuste lahendamist ja C-test tüüpi ülesannet (tekstis on osadel sõnadel osad tähed eemaldatud).

We love English!

Õpetaja Salle Nurmeta

Traditsioonilist võõrkeelte nädalat seekord õpetaja haigestumise tõttu ei toimunud. Küll aga jõudsid osad klassid proovile panna oma oskuseid ingliskeelsest teaberuumist info otsimisel. Suur tänu klassijuhatajatele, kes leidsid aega õpilastega infootsing ette võtta!

Internetiviktoriin toimus tavapäraselt teemal English speaking countries. Vastuseid otsitakse paaris, et arendada ka koostööoskust. Õpilaste hulgas oli samuti palju haigeid ja seetõttu võisteldi ka üksinda.

6. - 7. klassi õpilaste seas saavutas I koha Karto Miir, II koha Adele-Marie Uustallo ja Saskia Rahkema ning III koha Rebecca Sõõrumaa ja Hele-Ly Pajo.

8. - 9. klassi õpilaste seas saavutas I koha Gertu-Liis Raudsepp, II koha Eva Liina Aaso ja Stella-Maria Seervald ning III koha Markus Sillavere.

Kui kooli parimad olid välja selgitatud, siis järgmine etapp oli maakondlik internetiviktoriin 8. – 9. klassidele 16. veebruaril. Seal esindasid meie kooli Gertu-Liis Raudsepp ja Markus Leo ning saavutasid 15 võistkonna seas väga tubli tulemuse – II koha.

Märtsikuus võtsime osa 6. klasside maakondlikust inglise keele olümpiaadist. Meie koolist osalesid Alex Rahuoja, Saskia Rahkema, Adele-Marie Uustallo ja Anthony Smirnov. Väga tubli ja samas võrdse tulemuse, 8. – 10. koht, saavutasid Alex Rahuoja ja Saskia Rahkema.

Kindlasti tuleb tunnustada kõikide osalejate pingutusi, kes julgesid väljakutse vastu võtta. Olümpiaaditöö ei olnud sugugi lihtne, sisaldades erinevaid kuulamis- ja lugemisülesandeid, mõistatuste lahendamist ja C-test tüüpi ülesannet (tekstis on osadel sõnadel osad tähed eemaldatud).

We love English!

Õpetaja Salle Nurmeta