Новости

Kuni 27. märtsini töötavad lasteaia valverühmad Purkus ja Kabalas. 20. марта Kabala Lasteaed-Põhikool

Seoses praegu toimuvate soovitustega riigis viiruste leviku tõkestamiseks ning õpilaste ja töötajate vähesusega on meil kuni 27. märtsini avatud valverühmad Purkus ning Kabalas. Lipa rühma lapsed võetakse vastu Kabalas. Kui lastele on vaja Lipa ja Kabala transporti, andke teada 55649220. AITAME

Võimalusel soovitab riik ja soovitame ka meie siiski oma lapsed koju jätta, kui see on võimalik. Ka siis, kui nad on terved. Ainult nii saame ennetada haiguste levikut, et ei juhtuks hullem.

Riik saatis kohalikele omavalitsustele ja lasteaedadele juhised töö ümberkorraldamiseks, et vältida nakkuse edasikandumist. Riigi toimimise huvides on oluline, et lasteaiad ja –hoiud oleks avatud nii palju, kui hädavajalik ning nii vähe, kui võimalik. Munitsipaallasteaedade ja –hoidude lahtioleku ja töökorralduse otsustab jätkuvalt kohalik omavalitsus ning eraasutuste puhul pidaja.

Lasteaia direktoril on õigus koostöös kohaliku omavalitusega oma töö ümberkorraldamisel leida optimaalne lahendus, sealhulgas ka distantsõpe vanematele vanuserühmadele. Eriolukorra ajaks on lasteaia direktoril õigus täpsustada lapsevanema vajadust lasteaiateenuse järgi.

Kutsume üles Lapsevanemaid kannatlikkusele ja mõistvale suhtumisele. Olukorra muutudes jagame infot jooksvalt.

Vabandan, kui info jääb vahel hiljemaks.

Peamised infokanalid lapsevanematele lasteaias on ELIIS ja koolis EKOOL. Soovitame teha lapsevanematel endile kontod.

Lisaküsimustele vastavad rühmaõpetajad ja direktor.

Lugupidamisega:

Margo Hussar- direktor

55649220

Vabandan, kui info jääb vahel hiljemaks.

Lisaküsimustele vastavad rühmaõpetajad ja direktor.

Lugupidamisega:

Margo Hussar- direktor