MUUMI rühmas alustas uus õpetaja abi 20. декабря Kabala Lasteaed-Põhikool

Purku MUUMI rühmas on tänasest tööl uus lasteaia õpetaja abi, Kristiina.

Kristiina tutvustab ennast:

Tere.

Olen empaatiline inimene, hea kuulaja ja vajadusel ka hea nõuandja. Loomult rahulik, probleemidele rahulikku ja õiglast lahendust leidev.
Õpihimuline. Hea läbisaamine ja kontakti leidmine lastega.Oma peret ja lapsi armastav, usaldav ja andestav.
Loodan väga leida uusi väljakutseid ning uusi kogemusi.
Olles ise väiksest maakohast pärit, jumaldan maalasteaedu ning teie juures on see ideaalne võimalus oma esimesed kogemused uuel teel saada.

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre, Kristiina!

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli pere nimel

Purku MUUMI rühmas on tänasest tööl uus lasteaia õpetaja abi, Kristiina.

Kristiina tutvustab ennast:

Tere.

Loodan väga leida uusi väljakutseid ning uusi kogemusi.

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre, Kristiina!

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli pere nimel