26. ja 27. jaanuaril jääme distantsõppele 25. января Kabala Lasteaed-Põhikool

Viirus on meil jälle tubli tööd teinud ja sellega seoses läheme 26. ja 27. jaanuaril, ehk siis alates homsest kuni käesoleva nädala lõpuni, distantsõppele.

Distantsõppel lähtume dokumendist: Kabala Lasteaed-Põhikooli õppetöö korraldamine koroonaviiruse leviku tingimustes

Kooli saate tulla alles esmaspäeval.

Esmaspäeva hommikul enne kooli tulekut kindlasti testige kodus, kui kodus enam teste pole, siis saab testida ka koolis!

Kui teil on kodus testid otsa saanud, siis on mõistlik küsida täna kantseleist test koju kaasa enne, kui koolist lahkute.

Marco Saluste

haridustehnoloog-infojuht

Kooli saate tulla alles esmaspäeval.

Marco Saluste

haridustehnoloog-infojuht