Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö ÕN

Õppeaastad

Kõik 2021/20222021/2022

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Talvetrimester(19)
06detsember
II advendiküünla süütamine ja klassidevahelise piparkookide meisterdamise väljakuulutamine.

06detsember
Jõulujuttude lugemine. Talvine meisterdamine 1.-4.klass


14.12- Purku Muumi

15.12-Kabala Jõmmu ja Lepatriinu,

16.12 - Lipa Lustilaps
 

Sulge

15detsember
Jõuluüritus- Ugala teater „Jälle need lumejänesed“ 1.-4.klass

16detsember
Sillaotsa talumuuseum, jõuluüritus ja programm "Vana aja jõulud" 5.-7. klass

20detsember
IV advendihommik, piparkookide näituse avamine. & Heategevuslik jõulukohvik



22detsember
Õpilaste kiitmine ja tunnustamine

Kiidame ja tunnustame:

  • õpilasi, kes on nimetatud I trimestri õpitulemustega autahvlile
  • õpilasi, kes on osalenud ja saavutanud silmapaistvaid tulemusi spordivõistlustel, konkurssidel jm sündmustel

Klassijuhatajaid kiidavad oma klassi õpilasi nii hoolsa käitumise, õppimise, klassikollektiivis tähelepanu pälvinud omaduste jm heade ja silmapaistvate tegevuste eest, mis muudavad koolis olemise, õppimise ja koostegemised meeldivaks.

  •  
  •  
Sulge

11jaanuar
9.klassi grupi- ja individuaalne nõustamine. 9.klass

17-21
jaanuar
Võõrkeelte nädal. 3-9.kl; 6.-9.kl

FOREIGN LANGUAGE WEEK 17th – 21st JAN, 2022 timetable.pdf

MONDAY

9.10 LANGUAGE AND THE ALPHABET Classes: 1 - 9

9.30 SPELLING BEE Class: 4 

10.20 SPELLING BEE Class: 9 

11.25 SPELLING BEE Class: 7 

12.30 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 3 

13.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 5 

WEDNESDAY

14.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 4 

THURSDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 9

13.25 SPELLING BEE Class: 6 

11.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 7 

12.30 SPELLING BEE Class: 8 

FRIDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 6

9.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 8 

11.25 SPELLING BEE Class: 5 

12.30 SPELLING BEE Class: 3 

 

From

MONDAY WHAT DO YOU KNOW ABOUT RUSSIA? (during the lessons) Classes: 6 – 9 to

FRIDAY FOLK MUSIC FROM DIFFERENT COUNTRIES Classes: 6 – 9 (during the lessons) 

 

Sulge

19jaanuar
5.-9.kl õpilaste õppekäik Soomaale

19.01 toimub 5.-9.kl õpilastele õppekäik Soomaale.

Õpilasi saadavad õppekäigul õpetajad Koidu Pettai ja Ülli Toomemäe.

Sulge

31jaanuar
Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine

Kell 9.20, klassid 1 ja 9

Sulge

14veebruar
Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses 4.-9.kl

Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses    4.-9.kl  

Sulge

16veebruar
Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

16.02 Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

Sulge


23veebruar
Eesti mäng ja kuu sünnipäevalaste õnnitlemine.
Kevadtrimester(33)

17märts
Matemaatika Känguru mäng.

2.-9.klass

Mängu toimetab:  matemaatikaõpetaja Piret Urtson

Sulge

22märts
Eelkooli II kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Aimi Allikmäe ruumis 117. Toimub eesti keele tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

4.- 9.kl 

Korraldab:   S.Nurmeta

Sulge

6. -  9. klass Kabala koolis, spordisaalis.

Algus: kell 13.25

Turniiri viivad läbi Sille ja Kadi.

Sulge

05aprill
Eelkooli III kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Hele Ojamaa ruumis 135. Toimub matemaatika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

08aprill
Algklasside kevadine meisterdamine.

1.-4.kl  

Korraldus: Klassiõpetajad

 

Sulge


12aprill
Vestlusõhtu lastevanematega

Vestlusõhtu lastevanematega  kell 18-19 ikka google meetis

Arutelu teemad:

Kabala Lasteaed-Põhikooli uue arengukava koostamine

Arendustegevused lasteaia rühmades

Uued töötajad (kehalise kasvatuse õpetaja, tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, asendusõpetaja)

Tervist Edendava Kooli tegevused

Sulge

Tegijad: 1.-9.klass 

Korraldajad:  S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

19aprill
Eelkooli IV kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu kehalise kasvatuse õpetaja ja aktiivsete vahetundide ringi juhendaja. Toimub aktiivse liikumise tund, millest võtavad osa nii lapsed, lapsevanemad kui direktor.

Sulge

03mai
Teatrisse. 1.-4. klass

1.-4. klass läheb teatrisse.

Kaasa lähevad lasteaiast ka 5 sügisel kooli minejat.

Väljasõit kestab 9.30 - 13.30

Sulge

03mai
Eelkooli V kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu muusikaõpetaja Anu Siniroht. Toimub muusika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

04mai
Loomaaia külastus. 1.-3. klass ja 6.-9. klass

1.-3. ja 6.-9. klass

Sulge

11mai
Murdmaajooks Raplas 3.-5.klass

Korraldajad: Anu Siniroht ja Ene

Sulge

Täpsem info ja korraldus: Ene

Sulge

17mai
Vestlusõhtu lastevanematega

Selle õppeaasta viimane "Vestlusõhtu lastevanematega" toimub 17. mail kl 18-19 zoomis

 (zoomi link).

Teema “Kabala Lasteaed-Põhikooli tulevik vallavalitsuse vaatenurgast”
Külalistena osalevad Rapla Vallavalitsuse Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna esindajad:
Jüri Morozov, abivallavanem
Marek Männik, hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist
Lea Lepik, haridusspetsialist

Sulge

18mai
KEVADKONTSERT

KEVADKONTSERT KOOLIMAJAS

Sulge

19mai
Kergejõustik Kehtnas 1.-4. klass

Osaleb 12 õpilast.

Väljasõit 9.20

korraldaja: Ene

saatja: Marco

Sulge

9.klass  

Orgaaniseerivad: Koidu Pettai ja ajalooõpetaja

Sulge

24mai
Nõva RMK külastuskeskus 4.-9. klass

4.-6. klassi õppekäigu teema:"Elu läänemere ääres."

7.-9. klassi õppekäigu teema: "Maa, mis tõuseb merest."

 

Organiseerijad: Ülli Toomemäe, Koidu Pettai, Anu Siniroht

 

Sulge

Osalejad: kõik

Organiseerimine: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge

26mai
Lustilaste rühma lõpupidu

Mudilaskoor ja rahvatantsurühm 

Korraldajad:  A.Siniroht, K.Pettai

Sulge

30mai
Spordipäev (va. 9kl - kellel on eesti keele eksam)

30mai
Muumide rühma lõpupidu

31mai
Jõmmude rühma lõpupidu

06juuni
Ülekooliline orienteerumismäng

1.-8.kl  

Organiseerivad: kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhatajad

Sulge

1-9.kl

8.30-13.00

Sulge

10juuni
ORRL (Oska Raplamaal Rada Leida) Kehtnas

7.klass

Organiseerijad: S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

10juuni
kell 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

10. juunil kl 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

 

Sulge

1.-8.klass

Korraldavad:   kõik

Sulge

9.klass

Korraldajad: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge
Sügis 2021(52)
06detsember
Jõulujuttude lugemine. Talvine meisterdamine 1.-4.klass

06detsember
II advendiküünla süütamine ja klassidevahelise piparkookide meisterdamise väljakuulutamine.


14.12- Purku Muumi

15.12-Kabala Jõmmu ja Lepatriinu,

16.12 - Lipa Lustilaps
 

Sulge

15detsember
Jõuluüritus- Ugala teater „Jälle need lumejänesed“ 1.-4.klass

16detsember
Sillaotsa talumuuseum, jõuluüritus ja programm "Vana aja jõulud" 5.-7. klass

20detsember
IV advendihommik, piparkookide näituse avamine. & Heategevuslik jõulukohvik



22detsember
Õpilaste kiitmine ja tunnustamine

Kiidame ja tunnustame:

  • õpilasi, kes on nimetatud I trimestri õpitulemustega autahvlile
  • õpilasi, kes on osalenud ja saavutanud silmapaistvaid tulemusi spordivõistlustel, konkurssidel jm sündmustel

Klassijuhatajaid kiidavad oma klassi õpilasi nii hoolsa käitumise, õppimise, klassikollektiivis tähelepanu pälvinud omaduste jm heade ja silmapaistvate tegevuste eest, mis muudavad koolis olemise, õppimise ja koostegemised meeldivaks.

  •  
  •  
Sulge

11jaanuar
9.klassi grupi- ja individuaalne nõustamine. 9.klass

17-21
jaanuar
Võõrkeelte nädal. 3-9.kl; 6.-9.kl

FOREIGN LANGUAGE WEEK 17th – 21st JAN, 2022 timetable.pdf

MONDAY

9.10 LANGUAGE AND THE ALPHABET Classes: 1 - 9

9.30 SPELLING BEE Class: 4 

10.20 SPELLING BEE Class: 9 

11.25 SPELLING BEE Class: 7 

12.30 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 3 

13.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 5 

WEDNESDAY

14.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 4 

THURSDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 9

13.25 SPELLING BEE Class: 6 

11.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 7 

12.30 SPELLING BEE Class: 8 

FRIDAY

10.20 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 6

9.25 INTERNET QUIZ (English speaking countries) Class: 8 

11.25 SPELLING BEE Class: 5 

12.30 SPELLING BEE Class: 3 

 

From

MONDAY WHAT DO YOU KNOW ABOUT RUSSIA? (during the lessons) Classes: 6 – 9 to

FRIDAY FOLK MUSIC FROM DIFFERENT COUNTRIES Classes: 6 – 9 (during the lessons) 

 

Sulge

19jaanuar
5.-9.kl õpilaste õppekäik Soomaale

19.01 toimub 5.-9.kl õpilastele õppekäik Soomaale.

Õpilasi saadavad õppekäigul õpetajad Koidu Pettai ja Ülli Toomemäe.

Sulge

31jaanuar
Kuu sünnipäevalaste õnnitlemine

Kell 9.20, klassid 1 ja 9

Sulge

14veebruar
Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses 4.-9.kl

Sportlik sõbrapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses    4.-9.kl  

Sulge

16veebruar
Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

16.02 Vastlapäeva tähistamine Paluküla Mäe Keskuses. 1.-3.kl ja lasteaed.

Sulge


23veebruar
Eesti mäng ja kuu sünnipäevalaste õnnitlemine.


17märts
Matemaatika Känguru mäng.

2.-9.klass

Mängu toimetab:  matemaatikaõpetaja Piret Urtson

Sulge

22märts
Eelkooli II kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Aimi Allikmäe ruumis 117. Toimub eesti keele tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

4.- 9.kl 

Korraldab:   S.Nurmeta

Sulge

6. -  9. klass Kabala koolis, spordisaalis.

Algus: kell 13.25

Turniiri viivad läbi Sille ja Kadi.

Sulge

05aprill
Eelkooli III kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu klassiõpetaja Hele Ojamaa ruumis 135. Toimub matemaatika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

08aprill
Algklasside kevadine meisterdamine.

1.-4.kl  

Korraldus: Klassiõpetajad

 

Sulge


12aprill
Vestlusõhtu lastevanematega

Vestlusõhtu lastevanematega  kell 18-19 ikka google meetis

Arutelu teemad:

Kabala Lasteaed-Põhikooli uue arengukava koostamine

Arendustegevused lasteaia rühmades

Uued töötajad (kehalise kasvatuse õpetaja, tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja, asendusõpetaja)

Tervist Edendava Kooli tegevused

Sulge

Tegijad: 1.-9.klass 

Korraldajad:  S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

19aprill
Eelkooli IV kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu kehalise kasvatuse õpetaja ja aktiivsete vahetundide ringi juhendaja. Toimub aktiivse liikumise tund, millest võtavad osa nii lapsed, lapsevanemad kui direktor.

Sulge

03mai
Teatrisse. 1.-4. klass

1.-4. klass läheb teatrisse.

Kaasa lähevad lasteaiast ka 5 sügisel kooli minejat.

Väljasõit kestab 9.30 - 13.30

Sulge

03mai
Eelkooli V kohtumine

kl 17:00 kohtumine fuajees (garderoobis), kohtumine kestab kuni 18:00
Eelkooli lapsi võtab vastu muusikaõpetaja Anu Siniroht. Toimub muusika tund.
Direktor Pille Lille kohtub lastevanematega õpetajatetoas. Toimub arutelu, küsimused-vastused.

Sulge

04mai
Loomaaia külastus. 1.-3. klass ja 6.-9. klass

1.-3. ja 6.-9. klass

Sulge

11mai
Murdmaajooks Raplas 3.-5.klass

Korraldajad: Anu Siniroht ja Ene

Sulge

Täpsem info ja korraldus: Ene

Sulge

17mai
Vestlusõhtu lastevanematega

Selle õppeaasta viimane "Vestlusõhtu lastevanematega" toimub 17. mail kl 18-19 zoomis

 (zoomi link).

Teema “Kabala Lasteaed-Põhikooli tulevik vallavalitsuse vaatenurgast”
Külalistena osalevad Rapla Vallavalitsuse Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna esindajad:
Jüri Morozov, abivallavanem
Marek Männik, hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist
Lea Lepik, haridusspetsialist

Sulge

18mai
KEVADKONTSERT

KEVADKONTSERT KOOLIMAJAS

Sulge

19mai
Kergejõustik Kehtnas 1.-4. klass

Osaleb 12 õpilast.

Väljasõit 9.20

korraldaja: Ene

saatja: Marco

Sulge

9.klass  

Orgaaniseerivad: Koidu Pettai ja ajalooõpetaja

Sulge

24mai
Nõva RMK külastuskeskus 4.-9. klass

4.-6. klassi õppekäigu teema:"Elu läänemere ääres."

7.-9. klassi õppekäigu teema: "Maa, mis tõuseb merest."

 

Organiseerijad: Ülli Toomemäe, Koidu Pettai, Anu Siniroht

 

Sulge

Osalejad: kõik

Organiseerimine: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge

26mai
Lustilaste rühma lõpupidu

Mudilaskoor ja rahvatantsurühm 

Korraldajad:  A.Siniroht, K.Pettai

Sulge

30mai
Spordipäev (va. 9kl - kellel on eesti keele eksam)

30mai
Muumide rühma lõpupidu

31mai
Jõmmude rühma lõpupidu

06juuni
Ülekooliline orienteerumismäng

1.-8.kl  

Organiseerivad: kehalise kasvatuse õpetaja, klassijuhatajad

Sulge

1-9.kl

8.30-13.00

Sulge

10juuni
ORRL (Oska Raplamaal Rada Leida) Kehtnas

7.klass

Organiseerijad: S.Nurmeta, K.Pettai

Sulge

10juuni
kell 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

10. juunil kl 18-19 Direktori vastuvõtt kooli parimatele õpilastele ja nende vanematele.

 

Sulge

1.-8.klass

Korraldavad:   kõik

Sulge

9.klass

Korraldajad: 8.klass ja klassijuhataja

Sulge
Sügis 2021
täna, 08.august