Õppeaasta avaaktus 1. septembril! 24. august Kabala Lasteaed-Põhikool

Hea Kabala Lasteaed-Põhikooli pere!

Olete väga oodatud Kabala Lasteaed-Põhikooli õppeaasta avaaktusele 1. septembril!

8:30-9:00 õpilaste kogunemine koduklassis

9.0010:30 aktus koolimaja saalis

10:30-12:00 pärast aktust on klassijuhataja tunnid, klasside pildistamised ning pidupäeva puhul kooli sööklas tordi söömine.

Esimene koolipäev lõpeb orienteeruvalt kell 12.20 ning kojusõidu buss väljub kl 12.30.

Head lapsevanemad!

1. klassis oma kooliteed alustavate laste vanematel palume sel tähtsal päeval olla koolis koos oma lastega.
Palume kõigile lastele kohe kaasa anda sisejalatsid.

Õppeaasta avaaktus on pidulik sündmus ning vastavalt sellele ka pidulik riietus.

Põnevat ja haaravat uut kooliaastat kõigile!

Kabala Lasteaed-Põhikooli meeskonna nimel

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli direktor

Hea Kabala Lasteaed-Põhikooli pere!

8:30-9:00 õpilaste kogunemine koduklassis

9.0010:30 aktus koolimaja saalis

Head lapsevanemad!

Palume kõigile lastele kohe kaasa anda sisejalatsid.

Põnevat ja haaravat uut kooliaastat kõigile!

Kabala Lasteaed-Põhikooli meeskonna nimel

Pille Lille