Uudised

Lepatriinu rühmal on uus õpetaja. 07. märts Kabala Lasteaed-Põhikool


 

Teele-Triin Niinemäe on meie uus lasteaiaõpetaja Kabalas Lepatriinude rühmas. Teele-Triin tutvustab ennast:

Minu nimi on Teele-Triin Niinemäe. Olen lõpetanud Märjamaal põhikooli ja Tallinnas keskkooli. Kõrgkooli läksin Tartusse, kus lõpetasin Tartu Teoloogia Akadeemia praktilise teoloogia magistriõppe vaimuliku erialal. Lisaks olen lõpetanud ka Tartu Ülikooli eelkoolipedagoogika täiendõppe kursuse 2017. Olen läbinud mitmeid täiendõppekursusi, sh ka Kiusamisest vabaks koolituse 2021 aasta lõpus. Lastega olen töödanud alates 2007. aastast, sh ka lastekodus, kui ka lasteaiaõpetajana alates aastast 2015. Olen kahe lapse ema.

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre, Teele-Triin!

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli pere nimel

 

Teele-Triin Niinemäe on meie uus lasteaiaõpetaja Kabalas Lepatriinude rühmas. Teele-Triin tutvustab ennast:

Minu nimi on Teele-Triin Niinemäe. Olen lõpetanud Märjamaal põhikooli ja Tallinnas keskkooli. Kõrgkooli läksin Tartusse, kus lõpetasin Tartu Teoloogia Akadeemia praktilise teoloogia magistriõppe vaimuliku erialal. Lisaks olen lõpetanud ka Tartu Ülikooli eelkoolipedagoogika täiendõppe kursuse 2017. Olen läbinud mitmeid täiendõppekursusi, sh ka Kiusamisest vabaks koolituse 2021 aasta lõpus. Lastega olen töödanud alates 2007. aastast, sh ka lastekodus, kui ka lasteaiaõpetajana alates aastast 2015. Olen kahe lapse ema.

Tere tulemast meie kooli ja lasteaia perre, Teele-Triin!

Pille Lille

Kabala Lasteaed-Põhikooli pere nimel