Uudised

Rapla Maakonna Spordiliit tunnustas 18. detsember Kabala Lasteaed-Põhikool


Tulemusterohke spordiaasta.

2022/2023 õa oli kooli spordiperele tublide saavutustega aasta. Õp Ene eestvedamisel  käidi paljudel spordivõistlustel, kus õpilased said  ennast proovile panna ja kogemusi ammutada. Aktiivse osavõtu eest 2022/2023 õppeaastal oli meie kooli esindus kutsutud  Rapla Maakonna Spordiliidu tänuüritusele, kus õp Enele ulatati kooliperele tänukiri, karikas  ja õpetaja sai kaela tänumedali.

Jõudu ja jaksu sporlikule kooliperele koos õp Enega.

 

Tänukirja käis vastu võtmas õpetaja Ene.
 

 

 

Tulemusterohke spordiaasta.

2022/2023 õa oli kooli spordiperele tublide saavutustega aasta. Õp Ene eestvedamisel  käidi paljudel spordivõistlustel, kus õpilased said  ennast proovile panna ja kogemusi ammutada. Aktiivse osavõtu eest 2022/2023 õppeaastal oli meie kooli esindus kutsutud  Rapla Maakonna Spordiliidu tänuüritusele, kus õp Enele ulatati kooliperele tänukiri, karikas  ja õpetaja sai kaela tänumedali.

Jõudu ja jaksu sporlikule kooliperele koos õp Enega.

 

Tänukirja käis vastu võtmas õpetaja Ene.