Jaanika Voomets direktor, matemaatika jaanika.voomets [at] kabala.edu.ee
Janne Jakimainen klassiõpetaja jannekoppel [at] gmail.com
Siiri Johannson lasteaiaõpetaja  
Kaia Karlep klassiõpetaja, eripedagoog, 2. klassi juhataja kaiakarlep [at] gmail.com
Taimi Kingisepp ajalugu, ühiskonnaõpetus taimi.kingisepp [at] gmail.com
Enn Kõrver tehnoloogiaõpetus, füüsika enkor [at] hot.ee
Luule Nikopensius keemia  
Salle Nurmeta inglise keel, karjääriõpetus, 7. ja 8. klassi juhataja nurmeta [at] hot.ee
Hele Ojamaa klassiõpetaja, 3. ja 4. klassi juhataja e59 [at] hot.ee
Marge Oruväli lasteaiaõpetaja  
Koidu Pettai vene keel, eesti keel, 6. ja 9. klassi juhataja koidu52 [at] hot.ee
Eha Pärdi liikumisõpetaja  
Marit Rahkemaa lasteaiaõpetaja  
Helen Siniallik lasteaiaõpetaja helen.siniallik [at] gmail.com
Anu Siniroht muusika, loodusõpetus anusini [at] hot.ee
Heldi Tagel muusikaõpetaja helditagel [at] hot.ee
Signe Talisoo eesti keel, raamatukogu signe.talisoo [at] gmail.com
Reet Tiisaar inimeseõpetus, kehaline kasvatus rtiisaar [at] hot.ee
Ülli Toomemäe bioloogia, geograafia yllitoom [at] gmail.com
Piret Urtson matemaatika, kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö piret.urtson [at] kabala.edu.ee
Ly Vaikmets-Vain lasteaiaõpetaja  
Tiina Vaiksaar lasteaiaõpetaja tiina.vaiksaar [at] mail.ee
Anu Vendelin klassiõpetaja, 1. ja 5. klassi juhataja  
Tiina Viin lasteaiaõpetaja tiina.viin [at] mail.ee
Liina Väljaots lasteaiaõpetaja  
Katrin Puusepp sekretär katrinpuus [at] gmail.com
Tiia Sõber majandusjuhataja tsober [at] hotmail.com

Uuendatud 13.09.2018