Meie lood

Osalesime 2. oktoobril üleilmalisel kõndimispäeval 30. september Kabala Lasteaed-Põhikool

Hea Kabala Lasteaed-Põhikooli pere! Õpilased, lapsevanemad, õpetajad abipersonali inimesed ja Kabala kogukonna inimesed!

Oleme registreeritud Kabala Lasteaed-Põhikooiga ülemaailmalisele kõndimisepäevale

Pühapäeval 2. oktoobril algusega kl 10:00 minge kõndima ning jäädvustage pilte ja videoid, mida palume saata meie haridustehnoloog infojuhi Marco Saluste e-posti aadressile marco.saluste@kabala.edu.ee.

Osalemine on vabatahtlik. Siiski panen südamele, et Tervist Edendava kooli ja lasteaiana oleme seadnud 2022/2023 õppeaasta tervisealast läbivat teemat ja suunda "Liigume terviseks!"

Soovime motiveerida personali ja lapsi liikuma oma füüsilise ja vaimse tervise heaks.

Tervist Edendava kooli ja lasteaia 2022/2023 õppeaasta eesmärgid:

• Oleme motiveeritud liikuma igal pool, iga ilmaga ja igal ajal;

• Oleme eeskujuks nii sõnadega kui tegudega;

• Märkame ja toetame kaaslasi.

Kõndimispäeva GALERII

Tervist Edendava kooli ja lasteaia 2022/2023 õppeaasta eesmärgid:

• Oleme motiveeritud liikuma igal pool, iga ilmaga ja igal ajal;

• Oleme eeskujuks nii sõnadega kui tegudega;

• Märkame ja toetame kaaslasi.

Kõndimispäeva GALERII